تعمیر اجاق گاز در اصفهان

تعمیر اجاق گاز در اصفهان

یخچال و فریزر «ال جی» مدل «MDF62» یکی از دستگاه‌های یخچال و فریزر درب فرانسوی ساخت این شرکت بزرگ و نام‌آشنا است. این دستگاه از گنجایش ۲۸ فوت بهره می‌برد و با طراحی بهینه و مناسب خود، فضای زیادی را برای حفظ و نگهداری از مواد غذایی مختلف در اختیار کاربر قرار می‌دهد. یخچال و فریزر MDF62 از کمپرسور اینورتر خطی بهره‌مند است. استفاده از این نوع کمپرسورها به‌جای کمپرسورهای متداول سبب بازدهی بیشتر و صرفه‌جویی در مصرف انرژی می شود. نقاط اصطکاک کمتر باعث کاهش میزان صدا به‌طور محسوس و در عین حال افزایش دوام محصول می‌شود.

برای روشن شدن فضای داخلی یخچال ، از لامپ‌های LED در طراحی آن استفاده شده است. لامپ‌های LED دارای روشنایی بیشتر، مصرف انرژی کمتر و طول عمر بیشتری نسبت به لامپ‌های معمولی هستند. همچنین این لامپ‌ها به دلیل تولید حرارت کمتر باعث حفظ تازگی مواد غذایی تا مدت طولانی می‌شوند.

علاوه‌براین با حذف لامپ‌های متداول فضای بیشتری در داخل یخچال قابل استفاده است. با در نظر گرفتن آبریز بیرونی در قسمت در یخچال، کاربر می‌تواند بدون نیاز به باز کردن در دستگاه، به‌راحتی به آب خنک دسترسی پیدا کند. ال جی از شناخته شده ترین و معتبرترین تولید کنندگان محصولات بازار لوازم خانگی برقی است که در سراسر جهان به خوبی شناخته شده است.

تعمیر یخچال فریزر اسنوا در اصفهان  تعمیر لباسشویی اسنوا در اصفهان  فروشگاه اینترنتی ابزار آلات صنعتی تعمیر اجاق گازاسنوا  در اصفهان تعمیر پکیج در اصفهان

تعمیر تعمیرات ابگرمکن بوتان در اصفهان تعمیر پکیج ایران رادیاتور دراصفهان تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان

این نوشته را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *