خدمات

خدماتما

اریوان

برای آنالیز هر فعالیت اقتصادی و تغییر رو به رشد این فعالیت در ابتدا باید شرایط بازار ، کم کاستی ها ، بازار هدف و نیازهای یک کسب کار مورد بررسی قرار گیرد و بر اساس این اطلاعات نقشه راهی ترسیم و بر اساس این نقشه قدم های بعدی را برنامه ریزی نمود.

الف. در صورتی  کار شما  به صورت هدفمند و فروش خوبی قرار دارد، بایستی آینده نگری را نیز چاشنی  کسب و کار خود کنید، زیرا هدفمند بودن فقط شرایط فروش  حال حاضر را در نظر نمیگیرد، و نیم نگاهی  به آینده دارد.(مانند   خدمات بانکی، که در یک دهه پیش قرض الحسنه ها ویا بانک ها با وجود کارکرد خوب در حال حاضر از قافله عقب مانده اند، زیرا ،کسانی که که زود تر شروع کرده اند و پایه و اساس کارخدمات را بنا کرده بودند، توانستد پیشروی کنند).

ب. در صورتی که کسب و کار شما بر اساس میل باطنی شما پیش نمی رود، بایستی کم و کاستی ها و نیاز های کار شمامورد بررسی قرار گیرد، زیرا قدمت در کار مهم نیست،  که شما را به افزایش فروش و درامد مطلوب میرساند، این سرعت پیشرفت شما در مورد آیند های کسب کارتان است، که شما را به نقطه مطلوب میرساند.

پس:

اگر میخواهید از هزینه های سر سام آور و همیشگی و شاید بی اثر خلاص شوید، ابتدا نیازهای مشتری را بشناسید، چون این مشتری است که رییس کسب و کار شماست.

اگر شمانیازهای مشتری رابشناسید، مشتری به شما اعتماد خواهد کرد که نتیجه  این کار تبلیغ کیفیت کار شما به صورت ناخوداگاه و در نتیجه شما تمرکزتان را روی کیفیت محصولات و یا خدمات میگذارید.


اریوان

لوگو و رنگ سازمانی،

یکی از مهمترین بخش کسب کاره شما انتخاب یک لوگو و یا آرم می باشدکه به فعالیت اقتصادی شما هویت می بخشد، زیرا شما باداشتن یک لوگوی جذاب و قابل فهم برای مشتری، میتوانید  در ذهن مشتری همیشه به خاطر سپرده شوید، و اینکه تبلیغات شما بر اساس لوگوی شما به مشتری معرفی و سپس  مشتریان به سمت شما روانه می شود.

طراحی لوگو با بهترین کیفیت، و البته ساده و جذاب  توسط تیم تخصصی توسعه کسب وکارآریوان، براساس نوع کسب و کار شما ارائه خواهد شد.


اریوان

برای افزایش و فروش درآمد گزینه های زیادی را میتوان معرفی کرد،که البته باعث فروش و  معرفی شما به مخاطبان شماست، مانند تبلیغات در تلویزبون، رادیو، چاپ کاتالوگ، بروشور،مجلات  و  غیره و غیره می باشد، که تاثیر به خصوص خود را دارد، که شاید به صورت پایدار نباشد.

شما با ایجاد یک سایت تخصصی میتوانید یک بازاریاب ۲۴ ساعته داشته باشید،که میتوانید نمو نه کارها، محصولات و یا خدمات  خود را ارائه دهید.

سوالی که هست،اینکه ایجاد سایت اصلا چه سودی برای کسب و کارشما داره؟

آیا می دانید امروز اکثریت مشتریان ابتدا محصولات مورد نیاز خود را در اینترنت مورد ارزیابی قرار میدهند و نبود شما در این فضای مجازی ، کلی از مشتریانتان را از دست خواهید داد.

تیم تخصصی توسعه کسب وکارآریوان با تیمی بسیار قدرتمند و  ایجاد قالب گرافیکی و گرفتن تاییدیه از شما و ایجاد کد نویسی تمام تلاش خود رادر جهت ارائه سایتی زیبا وشیک برای معرفی شما به مشتریان شماست.


اریوان

نتیجه جستجو کاربران اینترنت که توسط موتورهای جستجو صورت میگیرد بسیار مهم می باشد هر چه به صفحه اول این موتورها نزدیک تر باشیم طبعا بیشتردر تیر رس مشتریان قرارخواهیم گرفت

بهینه سازی یعنی پس از ایجاد سایت به دو صورت می توان شمارا در بالای رقبیای خود قرار داد.

الف.به صورت دستی، که توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار میگیرد و توسط الگوریتم هایی که توسط موتور های جستجو تعیین شده به رده  های اول موتورهای جستجو(مثل گوگل) راه چیداخواهید کرد.

ب.به صورت تولید محتوا، که بایستی به صورت مکرر انجام شود(توضیح در مرحله بعدی-تولید محتوا).

به زبان ساده تر اغلب افراد نیازهاشونا در صفحات اول الی چهارم موتورهای جستجو(مثل گوگل) پیدا میکنند، پس اگر نیازمند این هستید که بیشتر دیده شوید و به درآمد خیره کننده ای برسید از این خدمات استفاده کنید.

که در مرحله طراحی سایت، بایستی کد ها بر اساس استاندارد نوشته شود،تا در این مرحله بتوان بهینه سازی رابه نحو احسن انجام داد.SEOBASE))


اریوان

تولید محتوا سلطان بهینه سازی است،یعنی اگرحتی اگر  در مرحله قبل (بهینه سازی-SEO)  به بهترین روشها  شما در رده های بالای موتورهای جستجو(مثل گوگل) بیایید، به صورت مقطعی است، زیرا شما بایستی  در مدت زمانی مشخص محتوای سایت را بروز کنید، چون  شما رقبای بسیاری در کسب و کار خود دارید، و البته آنها هم بیکار ننشسته اند.

نکته جالب توجه در تولید محتوا این است که شما میتوانید به راحتی در مورد کسب و کار خودتان  در گوگل جستجو کرده و به اصطلاح یک کپی راحت از سایت های دیگر انجام دهید،  در صورتی که شما با این کار ضربه شدیدی به اعتبار سایت می زنید و حتی جزء لیست سیاه موتورهای جستجو(مثل گوگل) خواهید رفت، پس شما بایستی محتوایی متناسب با کسب و کارتان و مختص به خودتان در سایت بروز رسانی کنید.

بسیاری ازکسب کارها در وب سایت اینترنتی با مشکل نبود موضوع برای تولید محتوا مواجه هستند و نمیتوانند مطالب که کاربران وب سایتشان نیاز دارندرا ارائه  کنند. یا اگر محتوایی دارند از نظر ویراستاری نمیتوانند انها را تنطیم نمایند و یا وقت اینکه روی این مطالب کار کنند را ندارند .می توانید این امور را به دست ما بسپارید تا بهترین و بتخصصی ترین محتوا را برا وب سایت شما تولید نماییم.


اریوان

ساعاتی که کاربران در فضای مجازی سپری میکنند بسیار زیادمی باشد پس تبلیغ و خدمات که در فضای مجازی منتشر شود بی شک خیلی تاثیر گزار تر است در ضمن اینکه قابل نشر و اشتراک گزاری می باشد.در بازار سنتی شما پس از گرفتن فروشگاه، شرکت و غیره شروع به تبلیغات توسط بروشور، کاتالوگ و… جهت معرفی کسب و کار خود با هزینه ای بسیار گزاف میکنید،  در فضای اینترنت هم نیز بایدتبلیغاتی جهت معرفی در سایت های مرتبط، آگهی ها، و شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام ، لینکدین و .. انجام میدهید،  چون این تبلیغات کمک هر چه بیشتر، با زمان بسیار کمتر جهت معرفی شما  و درنتیجه افزایش فروشو درآمد شما می باشد.


اریوان

گسترش استفاده از گوشی های هوشمند در بین مردم فرصت های جدیدی را فراهم کرده است که با استفاده از این قابلیت میتوانیم کسب کار خورد را به صورت نوین به مشتریانمان عرضه نماییم. اپلیکیشن موبایل مانند کاتالوگی می باشد که به صورت همیشگی در دست مشتریان ماست که هر گاه نیاز داشته باشند میتوانند از خدمات ما با خبر شوند ویا محصول مورد نر را انتخاب نمایند.


اریوان

کاربران بالای شبکه های اجتماعی مخصوصا شبکه اجتماعی تلگرام  بر ما  پوشیده نیست طبق آخرین اعلام رسمی ارگانهای زیربط بالای ۳۳ میلیون کاربر عضو در شبکه اجتماعی تلگرام می باشند.به هیچ وجه نمی توان ازچنین بازار هدفی چشم پوشی کرد.داشتن یک ربات تلگرام که معرفی خدمات شما به صورت پرسش و پاسخ در کلیه ساعات شبانه روز عالی می باشد.اگر میخواهید فیلم ، عکس ، پی دی اف محصولات خود را به مشتریانتان نشان دهید ما ربات تلگرام را پیشنهاد میدهیم.نکته قابل توجه به این صورت است که شما میتوانید به آی دی کسانی که به ربات شما سر میزنند پیام دهید و بازار هدفی مشخص داشته باشید.