داستان واقعی توسعه کسب کار شرکت ها

داستان واقعی توسعه کسب کار شرکت ها

داستان واقعی توسعه کسب کار شرکت ها

داستان واقعی توسعه کسب کار شرکت ها

داستان واقعی از این قرار است نخستین جرقه  روحیه کار آفرینی در وحشت خستگی مفرط و تعبیر اشتباه گم می شود. اغلب کسب و کار توسط کار آفرینان رویا پرداز ایجاد نمی شود بلکه توسط حسابداران، آرایشگران، لوله کش ها، فروشندگان و منشی هایی ایجاد می شود که از کار کردن برا ی دیگران خسته شده اند.

نکته مشخص اینجاست که اکثر افراد فکر میکنند چه خدماتی و یا چه انگیزه ای برای ارزش مداری به مشتریان خود بدهند، تا آنها را جذب خود کنند، در صورتی که این مشتریان شما هستند که بهترین متخصص در زمینه توسعه کسب کار شما هستند، البته کارشناس در حوزه کسب کار کمک زیادی به شما در این زمینه میکند، ولی حقیقت این است که شما در یک دنیای واقعی، با مشتریانی واقعی یر و کار دارید، پس نظرات مشتریان خودتان را لحاظ کنید و از بین نظرات مشتریان خود چند نظر را به صورت تست و آزمون در کسب و کار خود پیاده سازی کنید، تا ۱ الی ۲ نظر پس از چند ماه پیاده سازی به ثمر بنشیند

این متخصصان فنی به علت وقوع حادثه ای که زندگی آن ها را تغییر می دهد یک لحظه خاص و یا گذراندن یک روز بد در محل کار به ناگهان تصمیم می گیرند توسعه کسب و کار خود را داشته باشند و شرکت خود را تاسیس می کنند.
اما پیش فرضی ویرانگرتلاش های آن ها برای گسترش کسب و کار را ویران می کند. باور به نبوغ فنی خود و اینکه تخصص آن ها عامل اصلی موفقیت است.

روند معمول از این قرار است یک طراح داخلی موفق سعی می کند فروشگاه دکوراسیون داخلی خود را افتتاح کند و با گرافیستی ماهر ممکن است به اشتباه براین باشد که نبوغ خلاقانه او می تواند جای خالی مهارت های لازم برای مدیریت کانون تبلیغات را پر کند. این صاحبان کسب و کار نوپا قادر به درک این مطلب نیستند که راز توسعه کسب و کار موفق بسیار فراتر از استاد بودن در یک صنعت یاهنر است. وقتی واقعیت های کسب و کار، خود را نشان می دهند کابوس کار آفرین نوپا شروع می شود .

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *