شناخت بازارهدف جهت معرفی مفید

شناخت-بازار-هدف-جهت-معرفی-مفید

شناخت بازارهدف جهت معرفی مفید

شناخت بازارهدف جهت معرفی مفید

آیا  در پی کسب درآمد بیشتر برای خوتان هستید؟؟؟؟؟

پس  :

از چه را هایی برای جلب اعتماد مشتری استفاده کرده اید؟؟؟

چه ارزش هایی را به مشتریان ارائه میکنیم؟؟؟؟؟

به حل کدام یک از مشکلات مشتریان خود کمک میکنیم؟؟

چه نیازهایی از مشتری رابرآورده میکنیم؟؟

چه محصولات و یا خدماتی را به هر بخش مشتری پیشنهاد میدهیم؟؟؟

آیا شما در حال تلاش برای یافتن را ه های جدید، به منظور کنار گذاشتن روش های قدیمی و منسوخ در مسیر پیشبرد کسب و کار خود هستید؟؟

شما باید خود را بجای مشتریان خود قرار دهید و ببیند چه چیزهای میخواهید، یک مدل بسیار ساده را برای شما مثال میزنیم که مشتزیان  در ازای چه چیزی پول پرداخت میکنند.

چه میبینند؟

چه می خواهند؟

چه  گوش  میکنند؟

چه احساس میکنند؟

به عنوان مثال فرض کنید در کسب و کار طراحی دکوراسیون مشتریان شما چه میبینند؟ آیا  آلبوم هایی که برای مشتری درست کردید، آنقدر جالب هست، که مشتری آن را واقعا حس کنند، مشتریان شما طراحی به سبک مدل های قدرتمند دنیا نمیخواهد، آنها تنها میخواهند بر اساس هزینه ای که پرداخت میکنند انتظار مدلی که در ذهنشان دارند را از شما میخواهند والبته شما باید به بهترین شکل توسط آلبومتان میتوانید برای مشتریان شبیه سازی  کنید، زیرا مشتریان شما  پول در ازای جذابیت و تفاوت کار شما میدهند، نه برای شباهت ها، مشتریان شما بهترین افرادی هستند که میتوانند برای شما تبلیغات را انجام بدهند.

امروزه تعداد بیشماری از مدل های کسب و کار نوآورانه در حال ظهورند. صنایع کاملا جدیدی در حال شکل گیری می باشند، و همزمان صنایع  قدیمی(هر چند باقدمت زیاد) در حال فروپاشی هستند. شرکت های تازه وارد، رقبای پر سابقه را که برای بقا به شدت  در حال بازآفرینی خود هستند را چالش (جنگ درآمدی) میکشند.

مدل کسب وکار شما سازمان، مغازه، یا شرکت شما در ۲، ۵ و یا ۱۰ سال آینده چگونه خواهد بود؟ آیا شما در شمار  بازیگران اصلی کسب وکار خواهید بود؟ آیا شما بارقبایی  روبروهستید که دارای مدل های کسب و کار قدرتمند جدیدهستند؟

برای شناخت بازارهدف جهت معرفی مفید کسب و کار  شاید نیاز باشد کمی  زود تصمیم بگیریم، که چه خدماتی را می توان گذاشت، نه اینکه منتظر بود تا اشخاص دیگر شروع کنند،شما هر چه زودتر به شناخت بازار هدف خود برسید، یه پله از کسانی که هنوز شروع نکرده اند، جلوتر هستید.

شناخت بازارهدف جهت معرفی مفید ، موجب افزاییش تبلیغات شما و در نتیجه افزایش فروش شما میشود، نکته شگفت انگیز این است که هر چقدر که کیفیت کار شما خوب باشد، ولی نتوانید به مشتری با روش های مختلف ارئه دهید، مانند این است که مغازه را به بهترین شکل درست کرده اید، و در مغازه را بسته اید.

 

 

 

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *