چگونه تولید محتوا کنیم؟

چگونه تولید محتوا کنیم؟

چگونه تولید محتوا کنیم؟

چگونه تولید محتوا کنیم؟

احتمالا این را شنیده اید که محتوا پادشاه بازاریابی است، دلیل این موضوع کاملاً واضح است!  زیرا ارزشی که در محتوا ارائه میشود، کسب و کار یا فرد را ارزشمند جلوه می دهد، و از نظر روانشناسی زمانی که موضوعی را به فردی یاد می دهید، آن فرد بهتر میتواند  به علم و تخصص شما اعتماد کند، زیرا شما به عنوان مشاور  در کنار آن فرد  ظاهر شده اید.

بازاریابی محتوا فقط در شبکه های اجتماعی وجود ندارد، یک فروشنده تلفنی  هم می تواند از بازاریابی محتوا در ارتباطی که با مخاطب می گیرد، استفاده نماید  و این موضوع فقط به انگیزه آن فرد بر میگردد.

اگر انگیزه او کمک به مشتری باشد، میتواند پشت تلفن از استراتژی مشاوره دادن استفاده نماید که این کار به مراتب موثرتر از صحبت مستقیم در مورد محصول و یا خدمات می باشد.

نکته: اکثر فروشندگانی که نقش مشاور را برای مشتری بازی می کنند، بیش از هشتاد درصد فروش کل را مال خود می کنند، و مشتریان وفادارتری را جذب میکنند، و بقیه که انگیزه مادی در ذهن خود میپرورانند، جزء فروشندگان ضعیف و متوسط شمرده می شوند.

همناطور  که میدانیم  در دوران انفجار اطلاعات که همه تنها هدف تبلیغ خود را دارند، ارزش محتوای خوب که بدرد مردم بخورد، ارزشش را از دست داده، پس ارزش کیفیت در محتوا، بسیار بیتر از کمیت آن است.

ارزش طلا با وجود کمیت بسیار بیشتر از آهن با وجود کمیت است، پس هدف خود را آگاهی دادن به مردم و محتوای مفید بگذاریم.

امروزه طراحی محتوا، به اندازه متن محتوانیز ارزشمند است، زیرا چیزی که شما را از دیگران متمایز می سازد، طراحیست.

طراحی محتوا شامل شامل چه چیزهایی میشود؟

هر آن چیزی که مخاطب  از ظاهر محتوای شما درک می کند، جزیی از طراحی محتواست.

این درک با حواس پنجگانه رخ می دهد. حس بویایی، بینایی، شنوایی، چشایی و لامسه می تواندمحتوای شما راخارق العاده کند.

فرض کنید سمیناریبرای مخاطبین بازار هدف  خود تشکیل داده اید، و از سخنرانان شناخته شده دعوت کرده اید تا به مشتریانتان، نکات جدید کسب و کارتان را یاد بدهند. این کار هم به نوعی بازاریابی محتوا می باشد.

صندلی، عطری که در فضا پیچیده است، پذیرایی که در حین سمینار فراهم کرده اید، صدای سخنران و سیستم صوتی محل سمینار و دیدن خلاقیت ها، لباس، رنگ ها و دکور تاثیر فراوانی در اثر گذاری محتوای شما دارد.

و در کل مهم این است که بدانیم طراحی محتوا چقدر تاثیر در جذب مخاطب شما، از بین این انفجار اطلاعاتی را  دارد.

 

 

چگونه تولید محتوا کنیم؟

این نوشته را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *